Každý všední den 9:00 - 17:00

Obchod s barevnými kovy a kabely

Úvod Naše činnost Obchod s barevnými kovy a kabely

Pro recyklaci přijímáme i vykupujeme nejen celá elektrozařízení, ale také jejich jednotlivé části. Naším hlavním zaměřením jsou desky plošných spojů – tištěné spoje všech kategorií a druhů a elektroodpad, který je obsahuje – například HDD (pevné desky z počítačů), mechaniky nebo zdroje. Kromě tištěných spojů obsahují elektrozařízení také různé barevné kovy a kabely, které také dokážeme dále zpracovávat a zajistit jejich využití.

Veškeré barevné kovy – měď, mosaz, hliník, bronz a další dokážeme vykoupit za jedny z nejlepších cen na trhu, protože je na základě dlouhodobé spolupráce dodáváme přímo jejich finálním zpracovatelům, kteří je znovu použijí na výrobu kovových výrobků.

Stejně tak vykupujeme i kabely, měděné i hliníkové, které následně třídíme podle obsahu kovů. Kabely jsou potom rozdrceny na malé kousky a pak jsou odděleny čisté kovy od ochranné izolace. Vzniklý granulát potom prodáváme a ten opět slouží pro další výrobu.

Výkup barevných kovů a kabelů je běžnou součástí našich služeb. Díky velkému množství recyklovaného materiálu a dlouholetým zkušenostem Vám i za tento materiál můžeme nabídnout jedny z nejlepších cen na trhu.

máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás nebo nám zašlete poptávku